Tedaviler

Trabzon İmplant Tedavisi

İmplant (Vidalı Diş)

Çeşitli nedenlerle kaybedilen dişlerin yerine onların işlev ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen yapay diş kökleridir.
Trabzon Ortodonti Tedavisi

Ortodonti (Diş Teli Tedavisi)

Dişlerdeki çapraşıklıklar, çiğneme fonksiyonun bozulmasına, dişlerde normal olmayan aşınmalara ve eklem sorunlarına neden olabilir.
Trabzon Kanal Tedavisi

Endodonti (Kanal Tedavisi)

Endodonti kök kanal tedavisi ile ilgilenen diş hekimliği dalıdır. Derin çürük, iltihaplanma vb. vakalarda endodonti kök kanal tedavisi uygulanır.
Trabzon Çocuk Diş Hekimliği

Çocuk Diş Hekimliği

0-14 yaş grubu çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlığını korumayı ve oluşan hastalıkları tedavi etmeyi amaçlayan diş hekimliği dalıdır.
Trabzon Estetik Diş Hekimliği

Estetik Diş Hekimliği

Zirkonyum porselenler doğal diş minesi gibi yarı geçirgen özelliktedirler. Bundan dolayı bazı ışıkları yansıtıp bazılarını da absorbe ederler.
Trabzon Laminate Veneer

Laminate Veneer

Dişler kesilmeden dişlerin üzerinden 0.4 mm kadar bir pürüzlendirme yaparak ön yüzeylerine yapıştırılan ince porselen yaprakçık seramiklerdir.
Trabzon Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma, dişlerin yüzeyindeki mine yapısında oluşan renkli organik ve inorganik maddelerin jel ile giderildiği kozmetik bir çözümdür.
Trabzon Lazer Uygulamalar

Lazer Uygulamalar

Lazer dişe direkt bir temas olmadığı için ağrısız ve konforlu bir tedavi sunan lazerli diş tedavileri ile en derin çürüklere ulaşmak mümkün.

Bize Ulaşın


    Çalışma Saatleri

    • 09:00 - 18:00
    Türkçe